ALİZE
 
MEMO
 
MURAT II

M/S Alize, 30 metre boyunda, 8 metre eninde, 6 kamaralı ve 12 misafir ağırlayabilen Maun ağacından inşa edilmiş gulet tipi teknedir. Yüksek standartlarda tasarlanmış olan Alize, geleneksel “Gulet” sitilini en iyi şekilde yansıtmaktadır. 2005 yılında tamamıyla tekrar inşa edilen; 2011 yılında iç tasarımı ve 2012 yılında güvertesi yenilenen teknemizde, misafirlerimizin en konforlu şekilde konaklamasını sağlamak için her detay teşkil edilmiştir. 4 french yataklı kamara ve 2 ikiz yataklı kamaraya sahip olan Alize’de her kamarada klima, özel duş ve tuvalet mevcuttur.
 
Arka ve ön güvertede geniş güneşlenme alanlarında Ege ve Akdeniz’in eşsiz güzellikteki turkuaz mavisi koylarının manzarasında hafızalarınıza kazınacak hoş anlar geçirebilir, Akdeniz Mutfağının en lezzetli çeşitlerini ve aperatifleri sunduğumuz arka güvertede, günün her saatinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sanal  Tur için Tıklayınız

  M/S Alize presents all the finest qualities of traditional Turkish gulet for a memorable blue cruising & sailing vacation. She was designed & skilfully constructed from mahogany & fully rebuilt in August 2005; redocorated in 2011 and a new deck is laid in 2012. Alize proudly offers 6 air-conditioned guest cabins. Each cabin has been carefully designed in richly colored mahogany & has plenty of drawers & wardrobe space and en suite bathrooms.
 A fully-equipped galley and air-conditioned lounge area including dining table, Tv, Dvd and Cd player are all situated in the superstructure.
 On the deck she offers an outdoor dining area which accommodates 12 guests to enjoy the delights of Turkish cuisine. The aft deck is protected by an awning & has plenty of space for lounging whilst on the foredeck there are cushions for sunbathing.
 

Click for Virtual Tour

 

Memo 30 Metre boyunda ve 7,50 metre eninde Bodrum yapımı klasik keç tipi bir teknedir. 2011 yılında yenilenen yatımızda, her birinde klima, özel duş, tuvalet ve gardrop bulunan 2 adet master, 4 adet ikiz yataklı ve 2 adet french yataklı olmak üzere toplam 8 kamara bulunmaktadır.

2 güvertede ve 1 salonda olmak üzere 3 değişik bölümde aşçımız tarafından hazırlanan ve sunulan leziz yemekler, mavi yolculuğunuz boyunca tatilinizin unutulmaz bir parçası olacaktır.

Üst güvertede güneşlenebilir, alargada beklenen koylarda kano ile gezebilir, balık tutabilir veya şnorkel dalışıyla mavinin her tonuna ev sahipliği yapan sualtı dünyasını inceleyebilirsiniz. koyların tadını çıkarttıktan sonra arta kalan boş vakitlerinizde TV ve DVD oynatıcısı ile birlikte zengin bir kütüphaneye sahip olan teknemizde, ziyaret ettiğiniz koylar ile ilgili tarihi ve kültürel bilgiler bulabilir, tavlai kağıt, satranç oynayabilirsiniz.

 

Sanal Tur için Tıklayınız

  M/S MEMO, an outstanding example of Turkish craftsmanship, has a splendid traditional Bodrum Ketch hull combined with a newly-built classic superstructure featuring a master cabin with a panoromic view at the fore deck.
The 30meter motor sailor is dedicated to guests' comfort, based on space, stability & furnished elegance. A large lounge area and a fully equipped galley is also situated in the superstructure. The fly bridge is accessible through the stairs at the aft deck on the each side of the bar. The main deck offers dining area at the fore and aft with seating units and cushions. The spacious fly bridge has mattresses and cushions ideal for sunbathing and relaxing. The deck areas can be shaded by sun awnings.
The lower deck consists of 7 cabins; all air-conditioned and fitted with en-suite bathrooms.
The lounge is elegantly furnished & offers a formal dining area, TV, Dvd and Cd player, Pc with internet connection and a desk.
Discover the mystifying Blue Cruise Route with the comfort of Memo !
 

Click for Virtual Tour

 

Murat 2 isimli teknemiz; 28 metre boyunda, 7 metre eninde, 4 kabinli, Bodrum yapımı, keç tipinde unutamayacağınız bir mavi yolculuk tatili yaşatmak için ultra lüks standardlarda dizayn edilerek, 2010 yılında iç tasarımı, 2011 yılında da karina renovasyonaları tamamlanmış bir gulettir.
Müşterilerimizin memnuniyetini arttırabilmek amacıyla iç tasarımın yenilenmesi sürecinde misafirlerimiz için daha fazla kullanım alanı yaratılmıştır. Murat 2’de konaklayacak misafirlerimizin kamaralarında özel duş & tuvalet, klima, TV & DVD ve french yatak standard donanımdır.
Olduça ferah bir görünüm ile yeniden dizayn edilen salonumuzda, alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri ile donatılmış bar, dvd, cd ve kitap koleksiyonlarının bulunduğu kütüphane, geniş ekran LCD TV seti, i-phone & i-pod uyumlu oynatıcı gibi seçeneklerle hoşça vakit geçirebilirsiniz.
Sizleri Murat 2'nin geniş güvertesinde, Akdeniz akşamlarında uzayan sohbetlerle zenginleşen yemek keyfine, Ege kıyılarının eşi benzeri bulunmayan güzelliğinde dinlenmenin, güneşlenmenin ve pırıltılı sularında serinlemenin ayrıcalığına davet ediyoruz

Sanal Tur  için Tıklayınız

  Murat II classic Bodrum style ketch yacht, delivers you the comfort, space and luxury for a perfect memorial cruise along the Turkish Coast.
At the exterior, the 28 metre yacht's aft deck features a dinning area for 8 and a bar. At the fore deck, there are sun beds and a seating unit viewing the bowsprit.
At the interior, the lounge has a dinning table and seating for 8; a library full of books, board games and Cd and Dvd collections; a bar with a selection of spirits and drinks.
Murat II has 2 fore and 2 aft cabins located at the lower deck area. They are elegantly refurbished in 2010 with en-suite bathrooms, TV and Cd/Dvd players, air-condition units, furnitures and large double size beds.
Sail with Murat II for an exceptional blue cruise holiday !!!
 

Click for Virtual Tour