LEVENT MARİNA
 

 

Levent Marina

1952 yılından beri imalat sanayinde faaliyet gösteren grup firmalarımız her zaman en kalitelisini, en güzelini yapmayı, toplum için, ülke ekonomisi için çalışmayı ilke edinmiştir. Biz Dirinler ailesi ve çalışanları olarak her ne yapıyorsak yapalım en güzelini, en kalitelisini yapmakla mükellef olduğumuza inanıyoruz. Bu mecburiyette de bize yol gösteren her zaman ilkelerimiz olmuştur. Bu önemli projede de ilkelerimizden asla vazgeçmeyeceğimizi, İzmir’in en kıymetli yerlerinden biri olan Levent Marina’yı hak ettiği konuma kavuşturmanın, burayı itibarlı, nezih, kaliteli bir yer haline getirmenin ana hedeflerimizden
olduğunu tüm kamuoyunun bilmesini isteriz.

dirinler
grup


Levent Marina - İZMİR ...
Marinamızda tekneniz ile ilgili ihtiyaç duyacağınız tüm isteklerinizi, kişiye ve yatınıza özel olarak karşılamayı esas iş olarak belirleyerek, İzmir Levent Marinayı, tüm ünitelerini yenilenmek suretiyle, hizmetinize açtık.
Denizde 25m.ye kadar her tip tekneye 12 ay barınma hizmeti (16-125 Amp.elektrik ve su) sağlamaktayız.
300 Tona kadar karaya çekme hizmeti vermekteyiz.
Tekneniz ile ilgili ihtiyaç duyacağınız A dan Z ye tüm bakım onarım ihtiyaçları kendi bünyemizden ve konularında uzman taşeronlar marifeti ile tüm sorumluluk bize ait olmak üzere karşılanacaktır.
Teknenizi satmak veya size ve bütçenize uygun tekne almak veya değiştirmek isteğinizi bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Bu konuda çok özel bir çalışma ile şahsınıza ayrıcalıklı hizmet verilecektir.
Gemi adamı ihtiyaçlarınıza, alternatifli çözüm önerilerimiz olacaktır.
Denizde yaşayabileceğiniz arıza, kaza vb. sıkıntılarınızda 24 saat bizlere ulaşarak kurumsal imkanlarımızdan faydalanabileceksiniz. Kara sularımızda sizlere kesintisiz hizmet vermeyi planlıyoruz.
Marinamızda sahil ünitelerinin tamamı yenilenmiştir. Restoran, kafe, bar ihtiyaçlarınız denizin ve güzel yatların görüntüsü ile karşılanacaktır.
Marinamızı ziyaretinizde sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlayacak önerilerinizi ayrıca bekliyoruz.
 
LEVENT MARİNA
Adres : Haydar Aliyev Bulvarı No:4 Üçkuyular - İZMİR
Tel : +90(232) 259 70 70
Fax : +90(232) 259 70 14
E-mail : info@leventmarina.com.tr


 

 

 

 

Bu Sayfaya
Website counter
Kez Bakılmıştır.