KARAKAŞ APART HOTEL - MARMARIS
 

  Şehir Merkezine 10 yeşil ve mavinin buluştuğu sahile 5 Marmaris Perşembe pazarına 2 dakika yürüme mesafesinde bulunan Apart Otelimiz, Modern Türk ve Dünya mutfaklarının yemeklerinin sunulduğu Otel restoranımızda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Apart otelimiz 43 apart odası, dünya mutfağının servis edildiği 150 kişilik restoranımız bir Amerikan bar ve bir poll bar olarak hizmet vermektedir.

Aktiviteler
Apart otelimizde misafirlerimizin eğlenip aktivasyon yapabilecekleri çocuk havuzu ve büyük havuzumuz vardır. Konaklayan misafirlerimizin gün içinde kullanmaları için ücretsiz internet, bilardo ve playstation hizmetlerinide sunmaktayız.
  Karakaş Apart Hotel gladly welcomes all guests to beautiful Marmaris at a well located building which is just 10 minutes walk away from the city center, 5 minutes walk away to the beach and 2 minutes away to the traditional Thursday Bazaar.

Our restaurant is a great way to taste modern Turkish Cuisine and large selection of delicious choices from all over the world.

Activities

Pool and kid's pool are ready for fun and daily activities. Free internet connection, billiards and Play Station are available for all guests.
 


Karakas Apartments Marmaris - Mugla - Turkey

Address
Kemeraltı Mah. Hasan Işık Cad. No: 20
Marmaris - Turkey

Phone
+90 252 412 35 88

Fax
+90 252 412 75 12

E-mail
info@karakasapartments.com

 

Bu Sayfaya
Website counter
Kez Bakılmıştır.

 

Galeri Sayfası

KARAKAŞ APART - MARMARİS