Bizim için önemli olan sizin işlerinizin aksamaması, bu nedenle, sizin uygun göreceğiniz gün ve saat diliminde çekimleri gerçekleştirmemiz mümkün. 7/24 hizmet veren bir işletmeyiz.
 Sanal Tur çalışması video kaydı değildir. Sadece çekildiği andaki resimlerden oluşan, çok sayıda fotoğrafın birleştirilmesiyle meydana gelen bir çalışmadır.
  Bizim çalışmalarımızda herhangi bir Photoshop hilesi, güzelleştirme, rötuş vb. söz konusu değildir. Yapmıyoruz. Müşteri adaylarınız sanal turda ne görüyorlarsa işletmenize geldiklerinde aynı görüntüyle karşılaşırlar. Çıplak gözle ne görülüyorsa, sanal turda o vardır. İnsanların hayal kırıklığına uğramasını sizin gibi, biz de istemeyiz.
 Hizmet alanımız merkezimizin bulunduğu İzmir'le sınırlı değil. Galeri sayfamızdan da görüleceği üzere özelikle Ege, Akdeniz bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde sanal tur çalışmaları yapmaktayız.
 Şehir dışı çekimler için ekstra ücret talep etmemekteyiz. Yol parası, yemek parası, otel parası vb ek taleplerimiz yoktur. Fiyatlarımız tüm Türkiye için geçerli fiyatlardır.
 Mevcut filmi tarafımıza vermeniz durumunda sanal tura entegre etmek mümkün. Sanal Tur içinde görünen bir Tv ya da, bilgisayar ekranında görüntülenmesi sağlanabilir.