Turİstİk İşletmeler
by Onuncu Köy 360
D e t a y
Sağlık & Eğİtİm Kurumları
by Onuncu Köy 360
D e t a y
Defİle - Konser vb. Etkİnlİkler
by Onuncu Köy 360
D e t a y

Özellikler

360 Derece Sanal Tur Genel Özellikleri

Keskin, net ve kaliteli görüntüler. Tam ekran sahne modu.360 derece panoramik görüntü. Sanal gezintiyi kolaylaştıran yönlendirme noktalarıriyle entegre edilebilir. Panoramik sahneler için menü.

Google Map

Google - Bing - Open Street Maps Haritalar

Sanal Turunuz istenirse Google Map, Bing Map, Open Street Map haritalarından biriyle entegre edilebilir. İşletmenizin adresinin belirlenmesi, yol- adres tarifi açısından iyi sonuçlar veren bir çalışmadır.

Mobil Cihazlar

iPHONE - iPAD - ANDROİD Desteği

Yakın bir gelecekte Yaygınlaşıp, Masa üstü bilgisayarların ve Laptopların yerini alacak teknoloji. Hazırladığımız sanal turlar tercihinize göre taşınabilir cihazlar, Tablet Pc vb. aygıtlardan da erişimi mümkün kılmaktadır.

Sorulanlar

Sıkca Sorulan Sorular

Hafta içi işlerimiz çok yoğun, müşterileri rahatsız etmemek açısından hafta sonu çekim yapılması mümkün mü? Sadece İzmir'e mi hizmet veriyorsunuz?İzmir dışında bir şehir için hizmet alsam ekstra ücret ödeyecek miyim?

Hakkımızda

18 Yılı aşkın tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onurluyuz, gururluyuz.. Onuncu Köy 360 genç, dinamik, ve tecrübeli ekibiyle....

Daha fazlası

 

 

Etiketler: 360 derece video, panoramik fotoğraf, izmir sanal tur, sanal tur izmir, 360 videos of Turkey, virtual tour of marmaris, izmir panoramaik sanal tur,spherical panoramic 360 degree video, video 360,

Eğitim ve Ögretim