Sanal Tur  Referanslarımız  Makaleler  Galeri  360 Video Sitemiz


 

 

360 Sanal Tur Kullanarak Google Haritalar'da Görünürlüğü Artırma

 

Markanız, işletmeniz için kapsamlı bir pazarlama stratejiniz var. Ancak pazarlama planınız Google Haritalar’ı içeriyor mu?

 

En yaygın pazarlama ve yerel SEO trendlerinden biri, "Google Haritalar Pazarlama".

 

Google Haritalar pazarlaması, Google Haritalar'daki ve aramalardaki  görünürlüğü artırmaya yardımcı olur. Müşterilerinizin işletmenizi bulmaya çalışırken, Google Haritalar'ı kullanması önemlidir.

 

İşletmenizi Google Haritalar’da nasıl yönlendirirsiniz? Görünürlüğü artırmak için Google Haritalar'ı nasıl kullanabilirsiniz?

 

Müşterilerin sizi kolayca bulabilmeleri için, Google Haritalar pazarlamasını nasıl kullanabilirsiniz? Lütfen Okumaya devam edin...

 

360 Sanal Tur Özelliğini Kullanın

Şirketinizin görünürlüğünü artırdığınızda, Google Haritalar'da 360 sanal tur özelliğini kullanılması önemli bir faktördür.

 

Bu özellik markanızın değerini artırmaya yardımcı olur; Müşteriler işinizi, işyerinizi araştırabilir ve hatta mağaza ya da ofisinize bile gelmeden önce görebilirler.

 

Bu şekilde, nerede olduğunuzu ve markanızın ne hakkında olduğunu bilerek daha rahat olurlar.

 

Müşteriler, mağazanıza yalnızca mesai saatlerinde değil, günün herhangi bir saatinde,  veya tatil gününde bile bunu yapabilirler.

 

Müşteriler Google Haritalar'da İşletmeleri Buluyor

Bir iş yeri bulmaya çalıştığınızda veya yerel olarak alışveriş yapmak istediğinizde Google Haritalardan yararlanırsınız.

 

Google Haritalar uygulamasını açıp bir anahtar kelime ile aradığınızı bulursunuz.

 

İstatistikler, müşterilerin aramalarının% 44'ünde işletmeleri bulmak için Haritalar'ı kullandığını ve Google Haritalar'ın 2013 yılından bu yana en çok kullanılan akıllı telefon uygulaması olduğunu göstermektedir.

 

Google, müşterilerin kendi bölgelerindeki işletmeleri aramalarını kolaylaştırdı.

 

İşletmenizi web sitenizde veya sosyal medyada her zaman bulabilirler, ancak müşteriler genellikle kendilerine yakın olanı bulmak için Google Haritalar'da arama yapar.

 

 
Şirinler Kırtasiye Google Haritalarda görüntüleyin....

 

İşletmenizin Google Haritalar'da yer almasının Yararları:

Google’ın yerel dizinine otomatik olarak eklenirsiniz.
360 sanal tur fotoğraflarıyla yer almak farkedilmenizi, bulunmanızı, keşfedilmenizi sağlar. gerektirir.

 

İşletme bilgilerinizi, adresinizi, telefon numaranızı ve sosyal medyanızı eklemek, görseliniz için markalamayı artırmanıza yardımcı olur.

 

Görünürlüğünü ve güvenilirliğini daha da artırmak için şirketinizin logosunu ve işinizin 360 derece sanal tur fotoğraflarını ekleyebilirsiniz.

 

İşletmeniz yeniyse, Google'ın işletmenizi bulmasını beklemeyin. Hemen işletmenizi Google’ın yerel dizinine ekleyin.

 

Müşteriler bir iş, işyeri veya meslek grubu ararken bir terim ararsa, çıkan sonuçlar arasında yer alma şansınızı artırır.

 

Şirketinizin görünürlüğünü artırırken, ziyaret edilme sayısınız da artırırsınız.

 

Nedeni basit: Müşteriler istediklerini bulmak için birkaç sayfadan öteye geçmiyor. Anında sonuç almak istiyorlar ve tercihleri ilk bulabildikleri, kolay ulaşabildikleri.

 

360 Sanal Tur ile Şansınızı Artırın

Birisi işlerinizi haritalarda seçtiğinde birkaç seçeneğiniz vardır: işinizi kaydedebilir, bir arkadaşıyla paylaşabilir, adresinizi ve telefon numaranızı görüntüleyebilir, işyerinizin çalışma saatlerini görebilir, yorumları okuyabilir ve fotoğraflarınıza bakabilirler.

 

Çoğu işletme, mağazalarının, logolarının ve belki de birkaç ürünün fotoğraflarını yüklemeye karar verir.

 

Ancak Sanal 360 Turunu kullanmak, şirketinizin öne çıkmasına yardımcı olur. Müşteriler, işinize ayak basmadan önce mağazanızda bulunma deneyimini elde ederler.

 

Bu, müşterinizin markanızla hemen bağlantı kurmasına yardımcı olur.

 

360 Sanal Tur Özelliği Neden Önemli?

Google, en güvenilir isimlerden biridir. Google işinizi haritaya yerleştirirse, müşteriler markanıza güveneceğini bileceklerdir.

 

Google Haritalar '360 sanal tur özelliğini kullanmak, işletmeniz için güvenilirlik oluşturmanıza yardımcı olur.

 

Müşteriler, eskisi gibi işletmeleri kulaktan kulağa duyarak (ki bu çok zaman alır) veya referanslarına bakarak bulmuyorlar. Tavsiyelerde bulunmak yorumları okuma ve alışveriş yapmak için internete bakıtorlar.

 

360 sanal tur gibi özellikler sunan müşterilere aslında şunu söylüyorsunuz; Sizi işletmemizde görmek istiyoruz.

 

Lütfen bizimle iletişim kurarak size bu konuda nasıl yardımcı olabileceğimizi bir de bizden dinleyin.