360° Vİdeo Nedİr, Nasıldır?

 Hep daha fazlasını isteyenlere

Size normal bir kameranın çektiği acıdan çok daha fazlasını gösterir.ötelere taşır. O anı birebir yaşarsınız. izlediğiniz görüntünün bir parçası olmanızı sağlar. Görüntü sizi değil,siz görüntüyü yönlendirirsiniz. İstediğiniz yöne hareket ettirebildiğiniz okların yardımıyla,video içerisinde özgürce dolaşabilir, daha yakından görmek istediğiniz noktalara zoom özelliğini kullanabilirsiniz.

Açık ya da kapalı hava, ya da yağmur, kar var. Hiç farketmez tüm hava koşullarında çekim yapmak için donanımımız mevcut. Çekim yerinin de önemi yok, ister cadde üstü açık havada, ister bina içinde, araba, motosiklet, bisiklet üzerinde, Teknede, Yatta ya da vapurda miting ve parti toplantılarında, nikah yada düğünlerde, konser ve partilerde, kuluplerde, defile, sergi ve fuarlarda, fabrika ve imalathanelerde aklınıza gelebilecek hemen her yerde hizmetinizdeyiz. 
Son teknoloji donanım ve yazılımlarımızla sizin için hazırladığımız videoların içinde yer alın. İnteraktif bir şekilde yönlendiricisi siz olun. Bakış açınızı ister sağa, ister sola, ister tavan, isterse zemine çevirin, Fare ve klavye yardımıyla yaklaşın (zum yapın), uzaklaşın, durdurun, hareket ettirin.

Hazırladığımız
 360 derece Videolar artık tüm bilgisayarlarda olan Flash player yardımıyla, PC veya MAC bilgisayarınızda izlenebilir. Video boyutuna dosya kalitesine  ve modemin hızına bağlı olarak internet ortamında paylaşılabilir. Mobil cihazlarda 360° videoların izlenmesi geliştirilme aşamasındadır.
360° videolar az yer kaplayan, çabuk yüklenen sıkıştırılmış formatta olabileceği gibi, dost ve müşterilerinize verilecek cd-dvd'ler için özgün mp4 formatında da olabilir.

.


Ç E K T İ K L E R İ M İ Z

Yaptığımız çalışmalardan örneklere diğer sitemizden ulaşabilirsiniz. Onuncukoy.tv
 

Horizon

Asperiores commodi illo fuga perferendis dolore repellendus sapiente ipsum.

 

Aqua City

Asperiores commodi illo fuga perferendis dolore repellendus sapiente ipsum.

 

Path Finder

Asperiores commodi illo fuga perferendis dolore repellendus sapiente ipsum.